تاريخ انتشار: 18 شهريور 1399 ساعت 21:38:35
یک سوزن و یک جوالدوز

✍️فیلم بخش کوتاهی از سخنرانی پناهیان در تکذیب مشارکت تجاری در ساخت و ساز ملک و البته ایراد اتهام علیه عناصر جبهه سیاسی مقابل ، امروز در فضای مجازی منتشر و حتما با ناباوری ، همراهی و لبخند تلخ بسیاری از مردم روبرو شد.
✍️احمد توکلی عضو سه دوره مجلس و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام طی روزهای گذشته نوشته بود که مقامات ایران طی ۴۲ سال گذشته آنقدر دروغ گفتند که مردم آنها را دروغگو می دانند و باورشان نمی کنند . پناهیان نیز در سخنرانی مذکور در تکذیب عدم مشارکت در ساخت و ساز و برخورداری از تمکن مالی به دولت پرداخته و دولت فعلی جمهوری اسلامی ایران را پر از دروغ اعلام کرد.
✍️اگر برای لحظاتی آنگونه که توکلی مدعی است مقامات کشور را کاملا دروغگو ندانیم و ادعای [...] پناهیان را بپذیریم که رئیس جمهور و وزرای دولت ایران پر از دروغ هستند ، چنانکه رییس جمهور و دولت قبل را نیز به هزار فساد متهم می کنند فرمایش احمد توکلی عضو معتمد مجمع تشخیص را باور کنیم که مقامات عالی ایران آنقدر دروغ گفتند که مردم دروغ هایشان را باور نمی کنند یا ادعای سردار فرمانده سپاه تهران در مورد هشتاد هزار میلیارد تومان اختلاس را درست بدانیم و صدها اعتراف از این دست را مانند اتهامات متقابل یزدی و لاریجانی روسای سابق قوه قضاییه و عضو شورای نگهبان و مجمع تشخیص و ریاست حوزه علمیه را دروغ ندانیم همه به این معنا است که شاید از ابتدا نمک گندیده به دستمان رسیده بود !!!
✍️پناهیان علی رغم تجربه تلخ نوجوانی که پدرشان را به ناحق به فساد مالی و اخلاقی متهم و از امامت جماعت حسینه اخراج کردند که البته ما هرگز باور نکرده و با مرحوم به حسینیه جدید همراه شدیم ، ایکاش تمامی منبرها را به ایراد اتهام علیه دیگران تلف نکرده بود. ایکاش امروز [متوجه] باشد حتی طلبه جبهه رفته بچه محله فلاح را هم می توان با چند کلمه راست و دروغ به دزدی ، ثروت اندوزی ، چپاول بیت المال ، هم پالگی با صاحبان زر و ... متهم و به فغان آورد تا بر منبر نشسته و به ناچار از ویلچر نشینی اهل منزل بگوید.
✍️ایکاش امثال پناهیان امروز که در موصغ اتهام زراندوزی قرار داده شدند [متوجه] باشند وقتی هیچ منبری را بدون اتهام سازی علیه دیگران برگزار نمی کنند با حق الناس و اعصاب و روان جامعه چه کردند؟ ایکاش (بدانند] دولتی را که دورغگو معرفی کرد متشکل از چند ده هزار انسان شریف است که عمر خود را در جای جای ساختار بسیار بزرگی به نام دولت گذرانده اند.
✍️پناهیان هم می داند شاید اگر از نوجوانی مراقبت بیشتری داشت می توانست از [توفیق] همراهی با شهید شیخ صادق ، شهید شیخ غلامرضا ، شیخ محرم و بسیاری دیگر برخوردار باشند که به شدت در برابر غیبت ، تهمت ، کبر و ... مراقبت داشتند که چه زود در جبهه های شرافت پرواز کردند.
✍️من به حکم تمامی سال هایی که با افتخار به امامت مرحوم حجت الاسلام (غضنفری) پناهیان اقامه نماز کردم و ۴۲ سال آشنایی با خانواده پناهیان که علیرضا طلبه رزمنده جوان دهه شصت هم عضو  همین خانواده است که جوانی را در سودای کار فرهنگی با جوانان محله فلاح گذراند ، حتما از اتهام تلاش برای ثروت اندوزی و همپالکی با صاحبان ثروت بری می دانم هر چند طبری هم مدعی بذل و بخشش دوستان ثروتمندش بود . همانطور که در مطلب ایثار ، جان نثاری نیست اشاره کردم باورهای اعتقادی و سیاسی امروزش را فاقد کمترین ارزش تامل و تفکر بدانم.
✍️[...]
✍️ایکاش یکایک ما می توانستیم به رسم سیره نبی مکرم اسلام (ص) و علی ابن ابی طالب (ع) حتی در مورد دشمنان به ادب و انصاف قضاوت و رفتار کنیم و امیدوار باشیم شاید روزی ما نیز مصداق آیه شریفه يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا آمِنُوا بِاللَّهِ وَرَسُولِهِ وَالْكِتَابِ الَّذِي نَزَّلَ عَلَى رَسُولِهِ وَالْكِتَابِ الَّذِي أَنْزَلَ مِنْ قَبْلُ وَمَنْ يَكْفُرْ بِاللَّهِ وَمَلَائِكَتِهِ وَكُتُبِهِ وَرُسُلِهِ وَالْيَوْمِ الْآخِرِ فَقَدْ ضَلَّ ضَلَالًا بَعِيدًا قرار گرفته و به مسلمانی برسیم.

  تعداد بازديدها: 413
   


 این مطلب از نشانی زیر دریافت شده است:
http://fajr57.ir/?id=87150
تمامي حقوق براي هیئت انصارالخميني محفوظ است.